Polfrut - Strona firmowa Polfrut sp. z o.o.
+48 48 360 37 86
biuro@polfrut.pl

NASZ ZESPÓŁ

Cały nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.
team
-
Sekretariat
tel.: +48 48 360 37 86 wew. 703
mobile: +48 665 047 299
e-mail: biuro@polfrut.pl
team
Anna Kluska
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel.: +48 48 366 38 63 wew. 700
mobile: +48 885 550 450
e-mail: anna.kluska@polfrut.pl
team
Tomasz Czajkowski
Prezes
tel.: +48 48 360 37 86 wew. 704
mobile: +48 665 20 21 22
e-mail: tomasz.czajkowski@polfrut.pl
team
-
Dział Zakupu
tel.+48 697 330 337
e-mail: biuro@polfrut.pl
team
Robert Szczepaniak
Kierownik Sortowni
tel. +48 607 077 800,
e-mail: robert.szczepaniak@polfrut.pl
team
Piotr Kowalczyk
Kierownik Magazynu Opakowań
tel. +48 607 300 322,
email: piotr.kowalczyk@polfrut.pl
team
Dorota Augusiewicz
Dział sprzedaży
tel. +48 48 366 38 63 wew. 701
mobile: +48 723 980 600
e-mail: dorota.augusiewicz@polfrut.pl
team
Grzegorz Komorowski
Faktury
tel. +48 48 360 37 86 wew. 706
mobile: +48 603 793 396
e-mail: grzegorz.komorowski@polfrut.pl